FANDOM


Nu goth us a new style of goth. Powstał w połączeniu klasycznego gotha z hippy gothem. Jest to moda gotycka odrodzona na nowo. Ponieważ styl powstał stosunkowo niedawno, wciąż się rozwija.

Characterystyczne ubrania: szorty z wysokim stanem, rajstopy, legginsy, sukienki, spódnice, sweterki, dżinsowe i skórzane kurtki, T-shirty z nadrukami; kości, krzyży, ,,spływających" liter, długie narzutki. Kolorystyka to głównie czerń, z domieszkami jasnych pastelowych odcieni, ewentualnie białych.

Jeśli chodzi o buty w tym stylu przeważają: creepersy, glany, platformy i buty na szerokim obcasie. Inne popularne dodatki to czarne kapelusze z małym rondem, wianki z kwiatów, kołnierzyki, opaski z ćwiekami, kamienie i kryształy, róże, podwiązki, pieszczochy, trupie łapki, lub kokardki oczy (spinki), różki, czapki z ćwiekami, czarne lenonki.obroże, krzyże, pentagramy, yin yang, naszyjniki,

Makijaż Nu gotha nie jest jakiś bardzo wymyślny i prosto go wykonać. Potrzebne do tego będą: pastelowe, oraz ciemne cienie do oczu, tusz do rzęs, kredka do oczu, eyeliner, szminki w kolorze krwistoczerwonym lub czarny. Charakterystycznymi dodatkami są również sztuczne rzęsy i kolorowe soczewki.

Najczęstszymi odcieniami włosów są; niebieski, fioletowy, biały, ciemno brązowy, czarny, różowy, jednak nie jest to regułą. Dozwolone są wigi, czyli peruki.

Ten styl jest dla ciebie, jeśli:

  • jesteś czarownicą
  • lubisz modę gotycką, lecz zależy Ci również na wygodzie
  • dobrze ci w czarnym, białym i w pastelowych odcieniach

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.